„Discovering My Environment“ („Mano aplinkos atradimas“)

Panevėžio lopšelio-darželio „Sigutė“ mokytojos Asta Pašakarnienė, Jolanta Morkūnienė, Vitalija Lideikienė ir direktorė Berutė Laureckienė dalyvavo eTwinning platformos tarptautiniame projekte „Discovering My Environment“ – „Mano aplinkos atradimas“.

Projekto tikslai – suteikti vaikams galimybę suprasti gamtos įvairovę, pažinti aplinką, ugdyti  aplinkosauginį sąmoningumą, meilę gamtai. Ugdyti kūrybiškumą, kuriant darbus iš gamtinių medžiagų ir antrinių žaliavų. Mokytojams – tarptautinis bendradarbiavimas, anglų kalbos ir technologijų tobulinimas.

Projekte dalyvavo trijų šalių mokytojos: Turkijos (10), Lietuvos (4), Italijos (1), bei „Voveriukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai.

Projektas vyko nuo sausio iki gegužės mėn. Buvo daug įvairių išvykų: į biblioteką, į parką ieškoti pavasario ženklų, į žaidimų aikštelę, į kino teatrą, į turgų pažinti daržovių ir apsipirkti, į pikniką miške, į muziejų ir t.t. Darėme įvairius eksperimentus, su vandeniu, su spalvomis ir pan.

Projekto veiklos buvo įdomios ir įtraukiančios, vaikai įgijo daug naujų žinių ir įspūdžių, kurie padės ateityje būti sąmoningais, mylinčiais gamtą žmonėmis.