Mūsų darželio mokytojos Aušra B., Dalia T., Jurgita R., Vitalija L. dalyvavo respublikiniame kūrybinių darbų plenere „Gamtos spalvos“. Šių metų plenero potemė „Žuvys“. Plenero užduotis sugalvoti pavadinimą ir sukurti floristinį kilimą. Pavadinimą įkvėpė dainelė apie vaikų žvejybą. „Aš pagausiu žuvį didelę“. Rugsėjo 16-osios rytą, nešinos įvairiais augalų krepšiais, mokytojos išskubėjo prie lopšelio-darželio „Purienos“, Kniaudiškių g. ir pasiraitojusios rankoves ėmėsi darbo. O koks rezultatas, galite pamatyti nuotraukose.
Komisija visas kūrybines grupes apdovanojo padėkos raštais, rėmėjų ar plenero organizatorių dovanėlėmis bei Panevėžio miesto merės L. Masiliūnienės raštais.
Mūsų lopšelio-darželio „Sigutės“ gamtinis kilimas buvo išrinktas pačiu MISTIŠKIAUSIU…, nes kiekvienas gali pasigauti savo žuvį.
Ačiū visoms darbuotojoms prisidėjusioms gamtinėmis medžiagomis bei idėjomis.