Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.
Besišypsanti „Sigutė“!
Praūžė Panevėžio miesto įkūrimo 522 metinių šventė. Kaitino pavėlavusios vasaros ryški saulė, kuri neišgarino bendruomenės entuziazmo žygiuoti. Visi sutartinai skandavome šūkį apie besišypsantį darželį. Baltumu pasidabinusios Sigutės centre du žalieji tėveliai puikiai valdė muzikinę kolonėlę, kuri skatino linksmoms ir darnioms eitynėms. Šauni darbo grupė organizavo koloną taip, kaip planuota. Stebėtojai negailėjo šypsenų ir oro bučinių.
Esame labai dėkingi vaikams, tėveliams, šeimų nariams, visiems darbuotojams už bendruomeniškumą ir susitelkimą bendram tikslui-garsinti lopšelio-darželio „Sigutė“ vardą.






















