Poezijos rytmetyje „Aš myliu pavasarį“

Mūsų darželio mergaitės Dorotėja ir Melita sudalyvavo Panevėžio lopšelio-darželio „Nykštukas“ organizuotame poezijos rytmetyje „Aš myliu pavasarį“. Kiekvienas toks renginys suteikia vaikams drąsos ir pasitikėjimo savimi. Pastangos visada atsiperka. Ačiū mergaitėms už puikų pasirodymą ir tėveliams už bendradarbiavimą ir pagalbą.