Vaikystės dienos ir vasaros pradžios šventė „Sigutėje“

Birželio 1-osios rytas nušvito saulės spinduliais, kviesdamas įžengti į vasarą ir paminėti Vaikystės dieną. Vis labiau kaitindamas žemę, nurimo vėjas ir subūrė linksmybėms vaikučius, mokytojus, tėvelius.

Tėvų klubo, vadovaujamo puikios prezidentės, „Voveriukų“ grupės ugdytinio Mažvydo mamytės Evelinos Valuškaitės-Sereikienės iniciatyva, atvyko du animatoriai: Rūta ir Marius, įsikūniję į nuostabią lėlytę ir kosmonautą. Jie žaismingai ir išradingai, trimis etapais, pravedė visų amžiaus grupių vaikučiams šventę. Kartu žaidė, sportavo, šėlo, vasaros ritmu. Kiekvienas etapas baigėsi muilo burbulų fiesta. Burbulai skraidė ore iki pat pietų. Išbandyti save galėjo visi pageidaujantys vaikučiai, mokytojai, atvykę kai kurie tėveliai. Džiaugsmingi šūksniai, skardus juokas pakvietė ir aplinkinių namų gyventojus gėrėtis švente ir atėjusia vasara iš balkonų.

Šventės dalyviai buvo pakviesti bendrai foto nuotraukai prie  naujosios „Sigutės“  sienelės. Animatoriai taip patiko vaikams, kad lėlei Rūtai sunku buvo ištrūkti iš jų glėbio. Finale prezidentę Eveliną įstaigos direktorė apdovanojo padėkos raštu ir rožių puokšte, o super herojai Rūta ir Marius buvo pakviesti karštą dieną gaivintis kava. Vasaros sezono atidarymas užskaitytas.

Labai džiaugiamės glaudžia bendryste su tėveliais, reiškiame didžiulę padėką Tėvų klubo iniciatoriams ir visiems tėveliams, kuriantiems edukacines veiklas, šventes, emocinio intelekto auginimui, vaikučių džiaugsmui.