Ekologinė-edukacinė akcija „Rudens kraitelė“ Gamtos mokykloje

 

Nušvito spalvingas rugsėjo 23 dienos rudens rytas. Nusišypsojusi saulutė padovanojo mums šiltą ir saulėtą dieną.  Neformaliojo būrelio „Smalsuoliai kiškučiai“ ugdytiniai, kaip tik tokios dienos  ir laukė, kuomet galės  su mokytojomis ( E. Brazauskiene, L. Zubkiene ir mokytojos padėjėja I. Ribokiene) važiuoti į Panevėžo gamtos mokyklos organizuojamą ekologinę-edukacinę akciją „Rudens kraitelė 2020“. Susikrovę į didelius maišus lopšelio – darželio vaikučių suneštas rudens gėrybes (cukinijas, morkas, bulves, kviečius ir kt.) išvykome jas padovanoti mieliems gamtos mokyklos gyvūnėliams. Jie  skanėstų labai laukia!

Pasivaikščioję ir susipažinę su nepakartojamo grožio gamtos mokyklos teritorija: auginamais augalais, gyvūnais, lauko edukacinėmis erdvėmis, visi patraukėme žaisti aktyvius žaidimus. Ypatingai vaikus sužavėjo  didelio kamuolio mėtymas. iš tiesų vaikams buvo smagu ir linksma. Išalkę po sporto vaikai pasistiprino atsineštais užkandžiais. Prieš išvykstant, gamtos mokyklos mokytoja V. Briedienė apdovanojo mažuosius gamtos mylėtojus padėkos raštu ir  praktiškomis dovanėlėmis.

Ačiū visiems lopšelio-darželio ugdytiniams ir jų tėveliams už atsakingą ir rūpestingą meilę bei pagarbą gyvūnams. Juk geri darbai, dėmesys ir parodytas pavyzdys augina dorą ir atsakingą Gamtos mylėtoją.

 

Neformaliojo būrelio „Smalsuoliai kiškučiai“ mokytoja

Lina Zubkienė