„Judumas – be jokios taršos!“

Rugsėjo 14-18 dienomis  lopšelyje-darželyje buvo minima Europos Judumo savaitė. Šių metų tema – „Judumas – be jokios taršos!“

Saulėtą ir vasarišką rugsėjo 16 d. lopšelio-darželio ugdytiniams organizavome „Paspirtukų varžybas“, kurių metu vaikai išbandė fizines jėgas bei vikrumą. Teigiamos emocijos veiduose, noras pirmauti, siekis laimėti tvyrojo per varžybas. Žinoma, nugalėjo DRAUGYSTĖ!  Šios paspirtukų varžybos buvo pasiruošimas spalio 17 d. vyksiančioms „Paspirtukų varžyboms“ mieste, Panevėžio miesto Kultūros ir poilsio parke.

„Paspirtukų varžybas“  vykdė Panevėžio miesto Aukštaičių-Žemaičių bendruomenė ES lėšomis iš finansuojamo projekto „Renkuosi sveikatą“. Mūsų įstaigą mieste atstovavo „Kiškučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių  priešmokyklinukai (Simas S., Agnė K., Jogailė N. Ir Marijus S.), kuriuos lydėjo priešmokyklinių grupių mokytojos E. Brazauskienė ir S. Buziliauskienė bei tėveliai.

Džiaugiamės mažųjų sportininkų aktyviu pasirodymu ir laimėtais prizais. Sieksime ir toliau stiprinti vaikų sveikatą, propaguoti sveiką gyvenseną ir aktyvumą sportuojant.