MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ „SIGUTĖJE“

Vėl džiugi pirma rugsėjo

Astros žiedu pražydėjo.

Per laukus, per žalią mišką

Rudenėlis vėl atpyška…

 

Ruduo į lopšelį-darželį atkeliavo nešinas saulės spinduliais ir gelstančiais lapais, lydimas vaikučių klegesio. Stipriai ūgtelėję, linksmai nusiteikę, nešini spalvingus gėlių žiedus rankose, vaikučiai lydimi tėvelių rinkosi į darželį. Prie vartų juos ryte pasitiko linksmuolis Zuikis (pedagogė M. Miknevičiūtė), kuris įteikė vaikams po balioną ir pasveikino su naujais mokslo metais, prasidėjusiu rudenėliu.

Įdienojus, tėveliai su mažyliais, vaikučiai su grupės mokytojomis, rinkosi į smagią ir nuotaikingą Rugsėjo 1-osios šventę. Pradžioje sveikinimo žodį tarė įstaigos direktorė B. Laureckienė, kuri pasveikino vaikučius, pedagogus ir tėvelius su naujais mokslo metais. Šventėje pagrindinis personažas Zuikis bendravo su vaikais ir pareiškė norą lankyti darželį, mokytis. Tad šventės metu vaikai mokė Zuikutį taisyklingai ir švariai plauti rankas, mankštintis, šokti ir dainuoti.

Visiems buvo linksma ir smagu būti kartu, kad ir per atstumą, kad ir su apsaugos priemonėmis. Šventės pabaigoje atsidėkodamas vaikučiams už įgytas žinias Kiškutis pavaišino visus saldainiukais. Linksmuolis atsisveikino su šilta vasarėle ir pažadėjo šiais metais mokytis Kiškučių mokyklėlėje, kad būtų stiprus, sveikas ir gudrus.

 

 

Tekstą kūrė direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Lina Zubkienė