Vasaros projektas „IR GUVUS, IR SVEIKAS, KAI GRŪDINASI VAIKAS“

Jau įpusėjome trečiajį vasarėlės mėnesį, o mūsų įstaigoje tęsiasi vaikų grūdinimosi projektas: “Ir guvus, ir sveikas, kai grūdinasi vaikas“  Kodėl vykdome būtent tokį projektą? Ogi, esame aktyvi bei sveikatą stiprinanti mokykla, kuri rūpinasi savo ugdytinių sveikata.

Vėstant orams pastebime, kad įstaigoje padidėja vaikų sergamumas. Lopšelio vaikai bijo net menkiausio vėjelio, nes nuo mažumės yra auginami šiltnamio sąlygomis. Bet koks susidūrimas su infekcija baigiasi liga, nes organizmas nepasiruošęs su ja kovoti. Puiki profilaktinė priemonė vaikų organizmams stiprinti yra grūdinimas. Grūdinimas — tai organizmo imuninės sistemos stiprinimas.

Lopšelio-darželio vaikai visą vasarą kasdien leido laiką kieme: ir lietui lyjant, ir saulei šviečiant nuo pat ankstyvo ryto iki darbo dienos pabaigos. Smagios ir aktyvios vasaros veiklos kieme: ŽAIDIMAI SU PURVU, PATYRIMINĖS SAVAITĖLĖS „NĖRA BLOGO ORO“, „VASAROS SKONIAI“, „VANDUO! PASITAŠKOM!!!“, „SMĖLINUKŲ PRAMOGOS“, „DARYK KAIP MES“ linksmino ir grūdino vaikus, stiprino jų sveikatą.

Vasaros aktyvios projektinės veiklos dar iki rudens grūdins ir stiprins vaikų organizmą, o rudeniui atėjus bet kokiu oru keliausime į kiemą toliau stiprinti vaikų sveikatos. Mes norime ir siekiame, kad lopšelio-darželio „Sigutė“ vaikai augtų žvalūs, aktyvūs ir sveiki.