Saugaus eismo užsiėmimas su policijos pareigūne

Spalio 13 d. į lopšelį-darželį buvo atvykusi Panevėžio miesto policijos komisariato vyresnioji specialistė Danguolė Urbonienė, kuri pravedė priešmokyklinių ,,Kiškučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniams užsiėmimus apie saugų eismą.

Pareigūnė vaikams pasakojo apie saugų elgesį gatvėje, taisyklingą sėdėjimą automobilio kėdutėje bei teisingą diržo segėjimą, atšvaitų  dėvėjimą tamsiuoju metų laiku, važinėjimą dviračiais su šalmu bei nelaimingus atsitikimus, kurie kyla nesilaikant būtinų saugumo taisyklių. Policininkė vaikams paaiškino kaip teisingai pereiti gatvę, kad būtinai prieš einant gatve reikia apsidairyti į abi puses, įsitikinti, ar nėra atvažiuojančio automobilio. Pareigūnė dar kartą vaikams priminė, kad gatvė ne žaidimo aikštelė ir žaisti, bėgioti joje negalima. Šuniuko Amsiaus pamokantys filmukai „Kaip saugiai pereiti gatvę“, „Saugos diržai“, „Tamsiu paros metu būtinas atšvaitas“ įtvirtino įgytas vaikų žinias apie saugų elgesį kelyje.

Užsiėmimų pabaigoje policijos pareigūnė ugdytiniams padovanojo atšvaitų, kad vaikai tamsiuoju metų laiku būtų matomi kelyje ir palinkėjo visada saugoti save ir artimuosius.

Tekstą kūrė priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Vida Mondeikienė