TRIJŲ KARTŲ VAKARONĖS ATGARSIAI

Lapkričio 28-29 d. lopšelyje-darželyje vyko „Pelėdžiukų“ ir „Bitučių“ grupių „Trijų kartų vakaronės“. Šventėje dalyvavo vaikučių broliukai, sesutės, mamytės, tėveliai, močiutės ir seneliai. Šventės tikslas, tai trijų kartų – vaikų, tėvų, senelių – bendravimas, pagrįstas emocijų ir vertybinių santykių kūrimu kalbant, mokantis, kaip senoliai gamindavo duoną ir ją brangindavo.

Pasipuošę tautiniais rūbais „Pelėdžiukų“ grupės vaikai kartu su pedagogais (D. Povilaitiene, S. Buziliauskiene) ir seneliais šoko, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, „kepė duonelę“, „virė bulvienę“, apdainavo rudens darbus, grojo liaudies instrumentais.

„Bitučių“ grupės vaikai suvaidino inscenizuotą pasaką „Vištytės pyragas“,atkreipdami dėmesį į kasdieninės duonos gaminimo ilgą kelią. Vaikai su pedagogais (Z. Satkauskiene, L. Zubkiene,  G. Oksiene), tėveliais ir seneliais linksminosi šokdami, dainuodami, eiles deklamuodami. Be to, šventėje vyko taikliausio tėvelio ir senelio, vikriųjų mamyčių ir močiučių konkursas. Nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir garbingą titulą pelniusiomis juostomis.

Po linksmybių susėdę prie gausių vaišių stalo svečiai vaišinosi pačių keptais ir gamintais duonos, pyragų patiekalais bei džiaugėsi gražiu ir prasmingu pasibuvimu drauge.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Zubkienė